1MM TEPELNÉ IZOLACE TK®-THERM USPOŘÍ TEPLO JAKO 10CM POLYSTYRENU

Tepelná izolace staveb termoizolační stěrkou TK®-THERM nabízí výraznou úsporu na vytápění objektů, kdy tepelně izoluje prostory přibližně stejnou měrou, jako 10cm široká vrstva polystyrenu. V zimních měsících tepelná izolace TK®-THERM zajišťuje ochranu prostoru před nežádoucími úniky tepla a zabraňuje tvorbě tepelných mostů; v letních měsících pak chrání prostory naopak před průnikem nežádoucího tepla ze stěn. 
Tepelná izolace TK®-THERM zajišťuje v průběhu celého roku vysokou tepelnou pohodu.

NAŠE SPECIÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO ČESKOU REPUBLIKU


Tepelná izolace třetího tisíciletí

Termoizolační nátěrová hmota TK®-THERM ušetří až 20% nákladů na vytápění

Představujeme Vám tepelnou izolaci staveb 3. tisíciletí. Jako jediný z produktů na české trhu má potvrzeny termoizolační vlastnosti certifikovanou zkušebnou a proto s produktem TK®-THERM mohou pracovat i energetičtí auditoři. TK®-THERM interiér je vynikajícím materiálem pro dosažení proti kondenzačního efektu. Výskyt studených míst na vnitřní stěně, zejména v rozích, může způsobit kondenzaci pokojové vlhkosti a následnou tvorbu plísní.

Smyslem použití TK®-THERMu je výrazné zmenšení náchylnosti k vytváření kondenzace vlivem přítomnosti mikroskopických vzduchových prostorů v natřeném povrchu a tím snížení možnost tvorby plísní.Tato vlastnost předurčuje TK®-Therm pro použití ve všech místnostech s vysokou vlhkostí a slabou ventilací: v koupelnách, kuchyních, na plovárnách ve spíži, v závodech na průmyslové zpracování potravin atd. Mezi další výhody patří teplo stěn na dotyk, dokonalá prodyšnost aplikovaného materiálu, zlepšení akustiky.