1MM TEPELNÉ IZOLACE TK®-THERM USPOŘÍ TEPLO JAKO 10CM POLYSTYRENU

Tepelná izolace staveb termoizolační stěrkou TK®-THERM nabízí výraznou úsporu na vytápění objektů, kdy tepelně izoluje prostory přibližně stejnou měrou, jako 10cm široká vrstva polystyrenu. V zimních měsících tepelná izolace TK®-THERM zajišťuje ochranu prostoru před nežádoucími úniky tepla a zabraňuje tvorbě tepelných mostů; v letních měsících pak chrání prostory naopak před průnikem nežádoucího tepla ze stěn. 
Tepelná izolace TK®-THERM zajišťuje v průběhu celého roku vysokou tepelnou pohodu.

NAŠE SPECIÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO ČESKOU REPUBLIKU


Novinky a zajímavosti

Izolace stavby termoizolační stěrkou zajistí vysokou tepelnou vodivost

Tepelná izolace staveb termoizolační stěrkou odstraňuje plísně a houby

Mezi nejdůležitější charakteristiky tepelně-izolační omítky TK®-THERM patří vyjma výborné tepelné vodivosti a hydrofobnosti vysoká paropropustnost a pórovitost. Právě tyto vynikající vlastnosti poskytují rychlé odpařování vlhkosti ze stěn a krystalizaci solí, kdy vnitřní omítky Vaší nemovitosti při správné údržbě již nebudou terčem útoků plísní a hub.

Ušetřete každý den s izolační stěrkou TK Therm !

Ušetřete každý den nemalé peníze ! Právě zimní období je časem, kdy jsou výhody termoizolačních omítek nejvíce znatelné. V zimním období k Vám přicházíme s jednou z nejnižších cen na trhu na produkt TK Therm - termoizolační omítková hmota.

Vynikající tepelně-izolační vlastnosti stěrky TK Therm jsou založeny na bázi skleněných mikrokuliček, které díky svým vlastnostem dokáží výborně tepelně izolovat Váš byt či dům.

Tepelná izolace třetího tisíciletí

Termoizolační nátěrová hmota TK®-THERM ušetří až 20% nákladů na vytápění

Představujeme Vám tepelnou izolaci staveb 3. tisíciletí. Jako jediný z produktů na české trhu má potvrzeny termoizolační vlastnosti certifikovanou zkušebnou a proto s produktem TK®-THERM mohou pracovat i energetičtí auditoři. TK®-THERM interiér je vynikajícím materiálem pro dosažení proti kondenzačního efektu. Výskyt studených míst na vnitřní stěně, zejména v rozích, může způsobit kondenzaci pokojové vlhkosti a následnou tvorbu plísní.